Düğün öncesi uğramak ADETTENDİR.

Hakkımızda

KURUMSAL

Kayseri’nin en çok tercih edilen damat mağazası MBS DAMAT, klasikten moderne birçok farklı tarzı, modeli ve markayı bir araya getirerek, kendi tarzını ortaya koymak isteyen tüm erkeklere hitap etmek için 2011 yılında erkek takım elbise ve damatlık mağazası olarak kuruldu.

Sunduğu ürünler ile beğenileri günden güne artıran ve sektörde en tecrübeli mağaza haline gelen MBS Damat, ürün kategorisini genişleterek yoluna devam etti. Ürün kategorisine gelin aksesuarları, gelin ve abiye ayakkabıları, kadın kabanı, erkek kabanı, tesettür giyimi, sünnetlik ve çocuk abiye modellerini de ekleyerek yoluna devam etti. Şu anda da hali hazırda bulunan geniş yelpazedeki ürün kategorisiyle, sektörün tüm kaban, damatlık, takım elbise, tesettür giyim, gelin aksesuarları, sünnetlik ve çocuk abiye ihtiyacını karşılamaktadır. MBS Damat, yarattığı marka algısıyla kendini geliştirmeye devam etti; şehrin cazip wedding house’larından biri haline geldi.

Gösterdiği özeni, kurduğu sağlam düzeni, hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile kısa sürede kendini kabul ettirip, bilinirliğini sağlayan MBS Damat, şimdi sektörün en kaliteli markası olarak, uzun yıllardır tecrübesini ve varlığını sürdürüyor.