Düğün öncesi uğramak ADETTENDİR.

Damatlık Seçimi

Damatlık Seçimi

Damatlık Seçimi

Halk arasında gelinlik seçiminin çok zor olduğu biliniyor olsa da damat adayı içinde gecenin en şık beyi olmak hiç sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Evlilik kararı alındığı andan itibaren başlar düğün hazırlıkları. Halk arasında gelinlik seçiminin çok zor olduğu biliniyor olsa da damat adayı içinde gecenin en şık beyi olmak hiç sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Düğün davetlilerinin gözlerini üzerine çeken damat adayı için en zor seçimlerden birisidir damatlık modeli seçimi. Renginden tarzına kadar akıllarda soru işaretleri bırakan damatlık seçiminde karar veremeyenler için birkaç püf noktasına değinmek istedik.
 
Düğün telaşı içerisinde damatlığınızı seçerken en çok dikkat etmeniz gereken nokta; öncelikle düğün mekanının neresi olacağı ve gelinlik modelinin nasıl olacağıdır. Bu iki unsur ile bütünleşen bir damatlık seçtiğinizde gecenin parlayan yıldızı olmanız kaçınılmazdır. Özellikle düğünü bir otelin balo salonunda yapmayı tercih ettiyseniz şık ve asil görünüm açısından smokin en doğru seçim olacaktır. Geleneksel olarak damatlık smokin deyince siyah renk akıllara gelirken, artık şıklığı simgeleyen farklı renklerde kendisini vitrinlerde göstermeye başladı. Damatlık takım elbiseler için son yıllarda gelenekçiliğin dışına çıkılarak farklı renk seçenekleri beğeniye sunulmakta. Beyaz ve mavi renkler siyah damatlık takım elbise modelleri sonrasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Farklı markaların tasarladığı damatlık takım elbise modelleri 2018 yılına renk ve tasarımları ile damgasını vuruyor. 
 
Düğün seçiminde kır düğünü ya da doğa ile içi içe bir tercihiniz varsa vintage modelleri tam sizi ve zevkinizi yansıtan seçim olacaktır. Sahil ya da tekne düğünü tercih edenler ise en rahat ve ideal damatlık modeller ile şıklığını sergileyebilirler. Damatlık altına ayakkabı konusunda kendi tarzınızı yansıtan modeli tercih etmeniz yerinde bir davranış olacaktır. Damatlık fiyatları 2018 yılında çok fazla bi artış göstermeyecek ancak model zenginliği açısından her zevke uygun renk ve stil ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Eğer sizde hala nasıl bir seçim yapacağınız konusunda fikre varamamışsanız damatlık markaları içeren sitemizi inceleyerek kendi zevkinize ve bedeninize uygun modeli tercih edebilirsiniz. Damatlık fiyatları her bütçeye uygun model seçenekleri ile farklı markalarda beğeninize sunulmaktadır. Her insanın mutlu yuva kurması için attığı ilk adım olan düğün gününde yapmış olduğunuz doğru seçimler sayesinde şıklığınız dillere destan olmalı diye düşünüyoruz.